זעקת השכמה Shabtay Av

טריפ של אמת - Power To The People‏‏

ציונות שבתאית, ציונות דתית, סחר בילדים, ואיך כל זה משתרש לנו אל תוך החיים.

ישנם ימים שהמידע שמגיע אלי מפיל לי בראש ערימות של אסימונים, מחבר לי בראש הרבה קצוות פתוחים של חוטים, מסדר לי את כל קוביות המידע לכלל תמונה אחת ברורה ומוחלטת. בשנים האחרונות התעמקתי בחקר הקנוניה שבתאית ישועית להשתלטות על העולם ובקשר שלה לסחר הממסדי בילדים, התעמקתי בסחר הממסדי בילדים המתקיים בישראל בחסות הרווחה, אבל חיפשתי באופן נואש את הקשר שלו לממסד העולמי. בוקר אחד זה קרה לי, ועל כך המאמר.

כתות וכישוף

הדמעות של לילי – כששיר אהוב מפיל אסימונים במוח

כל אדם המתחיל לחקור את כת הבונים החופשיים על כל כתות המשנה אליה היא מתפצלת, נתקל בסגידתם לעוף הלילה הדורסני, הלוא הוא הינשוף. אזכורו של הינשוף מתבצע בכל מיני אופנים שונים, הוא מסתתר לו בשטר של הדולר לצד הפירמידה ולצד המגן של משפחת רוטשילד, הוא מסתתר בלוגו של חברות{מאזדה כדוגמה}. אפילו בית ראש הממשלה החדש שאמור להיבנות בסכום של 650 מיליון ₪ מכספנו. אותו בית שבתעמולה של התקשורת הממוסדת, שכביכול מטיפה נגדו, הוא הוצג לציבור כאבר מין נשי, הוא למעשה פרצופו של הינשוף. מי זה הינשוף הזה ? מה זה הינשוף הזה ? ומי הפך אותו לאל מיתולוגי ?? זעקת השכמה Shabtay Av, התזה

בני השטן מגרמניה-ברי חמיש ז“ל

המאמר הכל כך חשוב הזה נמצא אצלי כמעט מתחילת התעוררותי מעור הכבש ותחילת לימודיי הנרחבים בתחום הקונספירציה. המאמר נחקר ונבדק על-ידי מכל כיוון אפשרי כולל לאחרונה עת שקראתי את ספר המחקר המקיף של פאבל מצ‘ייקו, ”ערב רב- פנים וחוץ בוויכוח הפרנקיסטי“ שיצא בחודש מאי 2016. שעות רבות ביליתי בקריאה וחקירה. נברתי במאמרים בכל השפות אותם תרגמתי בגוגל ולאחר מכן ישבתי לפענח את הנאמר, ישבתי בספריה העירונית ונברתי בספרים שעוסקים בנושאים המוזכרים במאמר. ולאחרונה הגיע פאבל מצ‘ייקו עם ספרו ”ערב רב“. רצה הגורל וערב רב יצא לאור בסמוך למותו של חמיש.

הרב יעקב ששפורטש – הרב אנטלמן של המאה ה 17

סיפורו של הרב יעקב ששפורטש, ברי חמיש של המאה ה 17, הרב אנטלמן של ימי הביניים,האדם הראשון שזיהה את סכנת השבתאות, ואת הרצון השבתאי ליצור דת עולמית חדשה שתבוא במקום היהדות, רצון שקיים עד עצם היום הזה עם רצונם של הרוטשילדים השבתאים ליצור סדר עולמי חדש.

ישו - הסוד הגדול של הבונים החופשיים

הבונים החופשיים של בריטניה טוענים שהיו לו ארבע נשים. הראשונה הייתה אישה נבאטית שילדה לו 5 ילדים, המפורסם שבהם היה קרדוק, מלך לעתיד שניהל מלחמות מוצלחות ביותר נגד רומא. אך השניה, מרים המגדלית, הייתה החשובה ביותר. אביה היה מלך קלטי והיא הייתה נסיכה קלטית. הילדים שלהם וכל הצאצאים שלהם הפכו לבסוף לשושלת המלוכה הבריטית. הנישואין האלה הפכו את ישו לבן אצולה והוא קיבל את התואר ישו קונובלין.

NWO- סדר עולמי חדש

חיילי הלגיון - סדר עולמי חדש

הקרן להשמדת ישראל החדשה הידועה בשם "הקרן לישראל החדשה" היא וירוס שהוחדר לישראל ע"י הסי איי איי בתמיכתן של קרנות פורד ורוקפלר, וירוס שחפר התחפר והשתלט על כל מנגנוני המשטר וזרועותיו. לקרן עשרות אם לא מאות עמותות החוסות תחת גגה ומיישמות את שליטתה בכל תחומי החיים במדינת ישראל, כולל במחוקקי חוקיה ובשופטיה. את חדירתה למשטרת ישראל יישמה הקרן באמצעות " קרן אברהם" ובאמצעות תאגיד ראנד, הזרוע של תמנון השליטה העולמי שמונהג בידי משפחות רוטשילד ורוקפלר. ועל כך בכתבה.

מערכת ההפעלה של מוח האדם

המוח, הסוד הגדול, אותה קופסה שאוצרת בתוכה את כל סודות היקום והקיום, אותה קופסה שכל אחד מאיתנו מודע לכ 7-8 אחוז ממה שמתחולל בתוכה. המדע ומדעניו מספרים לנו עד כמה מוגבל חקר המוח, ועד כמה אין להם ממש מושג מה מתחולל בתוכו, אבל מחקר קטן שעשיתי, ומהקשבה מעמיקה לדבריה של דר' רוני-לנה לוקנן קילדה ז“ל, מדענית פינית שנרצחה על קידושה האמת {וידאו בגוף הכתבה} מתברר שזה לא ממש כך. המוח, המירוץ לגילוי מנגנוני הפעלתו.

שגשוג-והוא בהישג יד

אזהרה רצינית ביותר למשתמשים חדשים: החומרים המוגשים בסרט קשים, כשהאמת מתבהרת הפניקה תוקפת, כל אחד, כל אדם, יהיו העוצמות בו אשר יהיו. קשה להתעורר למציאות בה מתברר לך שכל מה שגדלת עליו הוא שקר אחד מוחלט, העולם יכול לקרוס בשנייה אחת. צפו לאט, קחו את הזמן, עכלו את המידע, עכלו את האמת, הבינו את אשליית השקר. ברגע שהמסך יעלה,תפתח לכם התודעה ולפתע השקר לא יוכל להסתתר מכם לעולם.

אג'נדה 21 – תכנית שטנית במעטפת דבש

מאמר מאת דר' אלון דהן, מרצה למחשבת ישראל באוניברסיטה העברית, מחבר הספר "מדריך ליוגה עיוורת: הקולוניאליזם האירופי, איום שקם לתחייה". נכה צה"ל וחבר מועצת ארגון נכי צה"ל בירושלים. המאמר עוסק בהסכם ריו של האו"ם שנחתם בשנת 92. ההסכם הוא תכנית זדונית של האו"ם נגד האנושות, תכנית שמוגשת לאנושות במסווה פיתוח כדור הארץ. המאמר נערך על ידי ומוגש לכם במילותיו של ד"ר דהן. קראו, שננו, לימדו, זה העתיד שלנו ושל ילדינו.

פשעי ממסד

נשות אמבש וזעקת השכמה מציגים: מבצע בעורף האויב, האמבוש של אמבש על הערב של ברטוב

האמבוש של אמבש על הערב של ברטוב הוא סיפור על ערב מלא תהפוכות, קרב מוחות בין מיעוט חדור אמונה בצדקת דרכם אל מול ממסד עתיר ניסיון שניסה לטמון לו מלכודת. סיפור על הפתעה, בלבול, התעשתות ומשחקי מוחות. הסיפור הכי מעניין שכתבתי אי פעם, והיופי פה הוא שהכל אמת לאמיתה. האמבוש של אמבש על הערב של ברטוב, אגדה שהייתה באמת.

מוטי לייבל ולורי שם טוב, מעצר פלילי או שמא פוליטי ? הסיפור האמיתי מאחורי מיסוך השקר הממסדי

כאשר הממסד יוצא למסע במטרה לצלוב אדם מסוים הוא משתמש בכל הכלים העומדים לרשותו, בכל התותחים הכבדים. זה מתחיל עם שליחת הזרוע הכוחנית הלוא היא המשטרה. לאחר מכן מצטרפת הפרקליטות עם שופטי חותמת הגומי העושים דבריה בציות ממושמע ועיוור, וכמובן שימוש בשופר הממסדי הראשי הלוא היא התשקורת, בכדי להשחיר את האדם המוצלב בעיניי הציבור. תפקידנו הוא להביא בפניכם את האמת, לחשוף בפניכם את מיסוך השקר הממסדי שמפיצה עבורו יונה יפת עין. לגלות לכם איך פועל פעיל חברתי ומה עושה הממסד על מנת להשתיק אותו, לעיתים גם השתקה נצחית. במקרה של מוטי לייבל ולורי שם טוב אין כמו נחמה דר על מנת לספר את סיפורם. האישה שהכי מקורבת לצמד ולפועלם

מוטי לייבל תיק תפור, סיפור של הפללה

פרשת הבלוגרים ומעצרם של מוטי לייבל, לורי שם טוב וצבי זר הרגישה לי מתחילתה כסיפור מבושל ותפור. השבוע הגיעו לידי עדויות המוכיחות מעל צילו של כל ספק שמוטי לייבל הופלל. מוזמנים למסע ההוכחות.

עמי משולם בן הרב – נאום מצמרר בעצרת

השבוע נערכה עצרת בכיכר ציון בירושלים, עצרת מחאה על חטופי תימן. לא ממש עניין אותי להשתתף בעצרת מאחר וברור לי לחלוטין שכל ההתעוררות שיש עכשיו לפרשה נגועה בבחישה ממסדית שמונעת אך ורק מכוונות זדון, ולכן נמנעתי מלהגיע. אבל בבוקר יום שישי חיכתה לי הפתעה עצומה, הגיע אלי וידאו עם נאומו של עמי, בנו של הרב עוזי משולם ז"ל. תמללתי עבורכם את רוב דבריו. אני חייב לציין, עד עכשיו קיימת בי אותה צמרמורת שאחזה בי עם שמיעת נאומו. הנאום חשוב לכל פעיל חברתי באשר הוא לצורך הבנת אופן פעולתו של הממסד, דרך פעולה שמשתקפת גם במחאות שקיימות היום, "לוחמה בעצימות נמוכה" שמה של הפעולה. הקשיבו לבן הרב ולימדו עליה, לימדו מה זו "לוחמה בעצימות נמוכה".

זעקה מהקבר-פרוייקט חמיש

עופרה חזה ז“ל-אישה מלאך

בשנת 1997 לאחר שהפכה לכוכבת בינלאומית מצליחה החליטה עופרה חזה להקדיש את זמנה וכספה לחקר פרשת חטיפת ילדי תימן. היא מימנה מכספה סרט בשם ”צדק מוחלט“ שעסק בנושא החטיפות. הסרט ”צדק מוחלט“ בוים על-ידי דורון ערן וארנון צדוק שגם הפיק אותו כשחזה מגלמת את התפקיד הראשי בסרט. הסרט הוקרן בהקרנה חד פעמית בסינמטק בתל אביב ומאז הוא הועלם מהעולם ולא הוקרן יותר. בכתבה משולבים קטעי וידאו נדירים כולל הופעתה שלמה ונדירה של חזה ז"ל Ofra Haza - Live at Montreux Jazz Festival - 1990 וקליפ מהופעתה באוסלו, מומלץ.....

כרמי גילון הסודות והשקרים- ברי חמיש ז"ל

כבר די הרבה זמן שדמותו עומדת אל מול עייני וסיפורו לוחץ לי את הנשמה מבפנים. כרמי גילון, דם מדמה של החונטה מרחביה, אותה חונטה שמנהלת את חיינו מהמחשכים. כרמי גילון, מהנאשמים הבכירים ברצח רבין, כפי שמתאר זאת ברי חמיש ז"ל בספרו "ימיה האחרונים של מדינת ישראל". והרי העובדות כפי שהן מופיעות בספר....

אבישי רביב- סוכן כאוס

מפקדי התככים לא אמדו נכון את צורת החשיבה של המתיישבים. מפקדי התככים לא אמדו נכון את תגובת הרבנים אשר במקום ללבות את האש בחרו להטיף לאמונה בגורל. בזמן שטובי האנשים נרצחו עדיין הטיפו הרבנים לשמירה על סובלנות והשלמה עם זה שהגיע זמנם של ההרוגים ללכת. התכנית לפינוי התנהלה באיטיות דבר שהרתיח את ערפת וגרם לו להשתולל ולחשוב שעובדים עליו. הרעיון המקורי היה שמיד אחרי הטבח המבוים במערת המכפלה שהופל על ברוך גולדשטיין, רבין יכניס את הצבא לקריית ארבע וחברון לצורך פינוי כל ההתיישבות היהודית, רבין סירב ונסוג מהתכנית. או אז נולדת התכנית להתנקש בחייו.

תעלומת מותו של מוטה גור

פרופסור סמאריו צ'צ'יק אמר למעריב: "לפני חודשיים מצאנו גידול במוח, הוא טופל בביה"ח ממוריאל במנהטן. גור חזר לישראל לפני מספר שבועות, מצבו השתפר בהרבה והגידול נעלם לחלוטין, יחד עם תופעות הלוואי של הטיפול שלו. ראינו אותו לפני שלושה ימים והוא לא הראה כל סימני דיכאון, קבענו פגישה לעוד 10 ימים."

מאמרים

קשים הם חייהם של נושאי הבשורה - משל המערה

משל המערה של אפלטון או ...... היום בו אפלטון התעורר מהבלוף הממסדי והגיע להבנה עד כמה התודעה הציבורית נמצאת בחושך ועד כמה היא פוחדת מהאור הצורב.

כי זה אני- אפיקורס בעל כורחי

במקרים רבים בהם אני מוצא את עצמי בויכוח מול אחד שמשועבד לכתבי הקודש, כאשר הוא מצטט לי מאיזה ספר, איזה רב שחי לו אי שם לפני כמה מאות שנים, תמיד אני שואל אותו את אותן השאלות: מי היה ליד הרב בזמן שאמר את שאמר? מי כתב את דברי הרב בזמן שאמר את אשר אמר? מי העתיק את כתב היד לכדי ספר מודפס? מי היה לידו באותה עת בכדי לבדוק שהכול הועתק מילה במילה? כמה פעמים שוכפל\שוכתב הספר מאז? אני חושב שדי הבנתם את הרעיון. אז עכשיו על המוקד המקרא, כל ההוכחות שאין קשר בין הידוע לנו לבין משה רבנו.

בחור אנלוגי, אנטי טכנולוגי

מאז שאני זוכר את עצמי אני מכיר בי את התחושה שאני חי בגלגול החיים הלא נכון עבורי. תמיד הייתה בי את התחושה שנולדתי כמה מאות שנים מאוחר מדי. ככל שחלפו השנים, גדלתי, התבגרתי והפנמתי את עצם העובדה שהשנים הכי נכונות מבחינתי לחיות היו ימי האדם הקדמון, אותם ימים בהם האדם היה עוד חיה על פני הפלנטה במקום היצור המתוחכם שחי כיום והורס כל חלקה בה נוגעות ידיו. אז אתמול נפלה לידי כתבה על אחד ג'ון זרזאן, פילוסוף אנטי טכנולוגי, כתבה שהבהירה לי בדיוק למה אני מרגיש את שאני מרגיש, איש מרתק

זרעי המהפכה

כשהלכתי משם נחתה עלי ההבנה. בכל סיטואציה בחיים יש את חצי הכוס המלאה ואת חצי הכוס הריקה,חצי הכוס הריקה זה החלק שתמיד בולט לעין, החלק שהכי קל לראות, כל בר דעת רואה שהעדר עיוור, חלש וחסר אמונה. את חצי הכוס המלאה כמו גם את האמת צריך האדם למצוא בעצמו, לחפור עמוק, לחבר את הנקודות ולהשלים את הפאזל על סך חלקיו.

בריאות וחיסונים

רופאים מדברים על חיסונים - הסרט - מאת פרויקט אמת אחרת

בשנים האחרונות ערוצי המידע החופשיים בנוגע לחיסונים נמצאים תחת מתקפה של תאגידי הפארמה ושל רשויות הבריאות בעולם תוך ניצול מאסיבי של אמצעי התקשורת הממסדיים. ואין זה מקרי שקשרנו את שלושת אלה באותו המשפט. הרופאים, החוקרים והמדענים האמיצים המופיעים בסרט זקוקים לתמיכתנו. הסרט נוצר בהתנדבות וללא כוונת רווח וכל מטרתו היא לאפשר להורים לקבל מידע אמין בנוגע לבטיחות ויעילות החיסונים. בבקשה שתפו והפיצו את הסרט בכל דרך אפשרית. בבקשה השמיעו את קולכם התומך ברופאים וברופאות בתגובות לסרט. יוצרי הסרט מאשרים הקרנה והפצה חופשיים אך תוך מתן קרדיט מתאים לפרויקט אמת אחרת וללא שימוש מסחרי. אנא שתפו את הסרט וספרו לחבריכם עליו

על כסף שמכתיב את המדע ואת הבריאות של כולנו, מאת דר' יפה שיר רז

עם השנים וככל שהתרחב והתעמק מסע החיפוש שלי אחר האמת למדתי לסנן עבורי את מקורות המידע האמינים בעיני, כאלו שכבר הוכחתי לעצמי לא פעם שאכן אמת אבסולוטית היא זו שבוקעת מאותו מעיין ידע. דר' שיר רז היא מעיין שכזה, מעיין של אמת טהורה, אמת אבסולוטית, אמת עליה היא שילמה ועדיין משלמת מחיר יקר, מחיר של רדיפה ממסדית, מחיר של הוקעה ממסדית וניסיון ממסדי להכפשת שמה בקהילת מדע הרפואה, הן בישראל, והן בזירה העולמית. הכירו אותה,לטובתכם.

יענקל‘ה ליצמן-שר הבריאות של המחר

יענקל'ה הוא שר הבריאות של המחר, של העתיד,לימים של אחרי ביאת המשיח ולכן לאדם ממוצע כמונו שחי לו בתחילת המאה ה-21 אין שום צל של סיכוי להבין מינוי גאוני שכזה, מינוי שבהחלט מקדים את זמנו.

כרטיס אדי, לשים את חייך בידי זרים

סיפורו של זאיר קורוול תומאס, מתחיל בנזקי חיסוני השגרה, ממשיך באבחון רפואי שגוי, ומסתיים בקצירת אבריו בעודו בחיים. והוריו? הואבסו בשקרים. אל תתנו לבוהק הלבן של החלוק לסנוור לכם את הדעת ואת ההיגיון.

חינוך ביתי ובכלל

פילוסופיית החיים של החינוך הביתי- הזוית האישית שלי

לאור הבורות הרבה בה אני נתקל, בקשר לחינוך, {חינוך ביתי, חינוך ממסדי או חינוך בכלל} ובכל מיני קושיות שעולות בפני ע"י סוגים שונים של אנשים {כולל מקורבים} שנובעות בעיקר משטיפת מוח ממסדית, שטיפת מוח חברתית וכל מיני פחדים וחששות לא לנו. לאור זה שאני נאלץ כל פעם מחדש לנסות ולהסביר את משנתי, וכאשר זה מתרחש על פלטפורמת הפייסבוק זה די מעייף, לשפוך המון מלל כל פעם מחדש על אותם שאלות בנאליות שעולות כל פעם מחדש. {מילא והיו שאלות מאתגרות}, לאור כל זאת החלטתי אחת ולתמיד לכתוב את משנתי לגידול ילדיי. משנתו של Shabtay Av , ככה בקצרה ועל רגל אחת, בכדי שתצא כתבה ולא ייכתב ספר על פניה. בתמונה, יהלי ואדן, הפרוייקט הכי חשוב שלקחתי על עצמי בחיי הלא קצרים.

אבהות, הזווית האישית שלי

כל אדם שואב ומוציא מתוכו לרוב הורות שזהה לסוג ההורות אותה הוא ינק משחר ילדותו, ההורות של הוריו על כל מעלותיה ולמרבה הצער גם על כל חסרונותיה. למזלם של ילדי גדלתי קצת אחרת ולכן הדוגמאות להורות שיש לי בראש, ההורות לה ילדיי זוכים, הן דוגמאות של הורים עליהם רק פנטזתי, על כל מעלותיהם, מינוס הפאקים האישיים שלי כאדם מורכב, לטוב ולרע.

מוזיקה

JonZ Live - קפה ביאליק ת"א 14.06.17

הופעה מדהימה של JonZ מקפה ביאליק שנייה לפני שהם עפים לנו לסיבוב הופעות אירופי. אז עד שהם יחזרו, תתענגו בינתיים על הופעה שהוקלטה בנייד של אשתי. מילה של Shabtay Av הם רק התחילו את הדרך, תתגאו שהכרתם אותם לפני כולם, תיהנו.

מסע הקסם של JonZ

היה שם מתופף שבמשך שעה שלמה הטיס אותי לפומפיי -פנטזיה ארוכת שנים-, כל מכת תוף ניק מייסון על אסיד בחורבות פומפיי.היה שם חלילן ששלח אותי למחוזותיו של איאן אנדרסון וג'טרו טול, נגיעות חליל שגונבות לך ת'מוח, אשכרה החלילן מאמלין.היו שם גם שני צ'ילויים שניסרו לי ת'נשמה. ובחור אחד, עומרי שמו, שנתן לי קצת אורגן, קצת אקורדיון, נגיעות מעיפות של קסילופון ועוד כמה צלילים עדינים שמעיפים ת'מוח בעיקר כשהמוזיקה מאטה.

קנביס רפואי

CBD - הסוד הגדול ביותר של הקנאביס הרפואי

יכול להיות שה CBD הוא הסוד הגדול ביותר של הקנאביס? מאיפה מתחילים לחקור? אילו מחקרים נעשו עד עתה? מה אנחנו כבר יודעים? מהן השפעותיו של הCBD הידועות לנו כיום? ובאיזה מחלות מטפל? במאמר הבא תוכלו להיפרד לשלום מכל סימני השאלה, תיהנו.

הצהרה\אמירה\גילוי דעת של מטופל בקנביס רפואי

בשמונת החודשים האחרונים בהם אני מטופל בקנאביס רפואי חל שיפור עצום במצבי הנפשי רוגע ושלווה ע"פ הרגשה אישית וע"פ דיווח של אותה אישה מדהימה מהקטע למעלה והגופני. מעבר לכאב אתו אני מסוגל להתמודד טוב יותר אני חש שיפור עצום בתפקודם של כל המערכות בגוף. חילוף החומרים השתפר פלאים,הבטן כמעט ונעלמה לה למרות מנצ'ס מטורף שהעישון גורם לו, ובכלל.

סוכני כאוס

תעלולים ממסדיים של סוכני כאוס להפלת התנגדויות אזרחיות- דיווח מהשטח

עכשיו אעשה לכם עכשיו סוג של שיעור באסטרטגיה ממסדית, תוך חשיפת סוכן אחד בפועל באופן ברור ועובדתי, והפניית זרקור אל אחד נוסף שחשוד בעיני. הלשון המדוברת היא בשפת זכר כאשר היא מופנית בפועל לשני המינים.

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA